Wypożyczalnia samochodów Ewan Auto-Alex warszawa

Premium cars

Ewan AUTO ALEX to wypożyczalnia samochodów oferująca luksusowe auta dla klientów indywidualnych oraz firm z Warszawy. Łatwy wynajem aut klasy premium i najwyższa jakość obsługi.

J

Wynajem luksusowych SAMOCHODÓW WARSZAWA

Jesteśmy profesjonalną wypożyczalnią aut klasy premium oferującą wynajem luksusowych samochodów klientom z Warszawy, ceniących sobie nie tylko komfort jazdy, ale również wygląd auta.

Nasze usług wynajmu samochodów świadczymy zarówno na krótki, jak i długi okres, dzięki czemu nasi warszawscy klienci mogą sami zdecydować, na jak długi czas potrzebują luksusowego samochodu. Wypad za miasto, zwiedzanie Warszawy, czy specjalna okazja nie będzie żadnym problemem, a dzięki naszym luksusowym samochodom prowadzenie będzie samą przyjemnością.

Jesteśmy profesjonalną wypożyczalnią aut klasy premium, dlatego nasze samochody są nowe, sprawne, na gwarancji i gotowe do jazdy po Warszawie i nie tylko, dzięki zatankowanemu po brzegi bakowi.

Szeroki wybór aut klasy premium do wynajmu

W naszej wypożyczalni oferujemy warszawskim klientom szeroki wybór aut klasy premium. Na wynajem posiadamy najbardziej luksusowe samochody takich marek jak Lexus, Audi, Jaguar, BMW, czy Volkswagen. Wybierz to, czego potrzebujesz, a my zajmiemy się dostarczeniem samochodu pod wskazany adres w Warszawie.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą samochodów luksusowych gotowych do wynajmu lub cennikiem wynajmu, a w razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny lub e-mailowy z naszą wypożyczalnią aut klasy premium.

Kontakt

+48 505 397 030

Siedziba firmy

ul. Wierzbińska 92
95-070 Aleksandrów Łódzki

Email

hobbyalex@gmail.com

Godziny pracy

Pon. – Pt.: 10 – 18
Sob. – Nd.: 10 – 15

Formularz kontaktowy