Wypożyczalnia samochodów Ewan Auto-Alex Łódź

Premium cars

Ewan AUTO ALEX to wypożyczalnia oferująca luksusowe samochody dla klientów indywidualnych oraz firm z Łodzi. Najwyższa jakość usług i prosty wynajem aut klasy premium.

J

Wynajem luksusowych SAMOCHODÓW ŁÓDŹ

Nasza wypożyczalnia aut klasy premium oferuje luksusowe samochody dla wymagających klientów z Łodzi, którzy oczekują niezwykłą jakość usług.

WYNAJEM KRÓTKO I DŁUGOTERMINOWY

Nasze samochody wynajmujemy zarówno krótkoterminowo, jak i długoterminowo, dlatego świetnie nadadzą się nie tylko na różnego rodzaju okazje biznesowe, ale również na zwiedzanie Łodzi, czy na wypad za miasto. Przykładamy ogromną wagę do wykonywanych przez naszą wypożyczalnię usług, dlatego wynajmowane przez nas luksusowe samochody zawsze są w perfekcyjnym stanie pod każdym calem, w pełni zatankowane i gotowe do jazdy.

Bogata oferta wynajmu aut klasy premium

LUKSUSOWE MARKI

W ofercie wynajmu aut klasy premium nasza wypożyczalnia posiada luksusowe samochody takich marek jak BMW, Audi, Lexus, Jaguar czy Volkswagen. Samochody są nowe i objęte gwarancją, dzięki czemu każdy klient z Łodzi ma pewność najlepszego stanu naszych aut.

Zapraszamy do zapoznania się z wszystkimi samochodami luksusowymi dostępnymi w naszej wypożyczalni aut klasy premium. W razie pytań dotyczących sposobu wynajmu w Łodzi prosimy o kontakt telefoniczny lub e-mailowy.

Kontakt

+48 505 397 030

Siedziba firmy

ul. Wierzbińska 92
95-070 Aleksandrów Łódzki

Email

hobbyalex@gmail.com

Godziny pracy

Pon. – Pt.: 10 – 18
Sob. – Nd.: 10 – 15

Formularz kontaktowy